Leksan etiket
Dayanıklı, zarif, esnek, renk kaybına uğramaz, suya ve aşındırıcı maddelere dayanıklı, zengin renk çeşitleri, her türlü zemin ve uygulama alanına uyum esnekliği, uygulaması kolaydır. Temizlenmesi basit ve kolaydır.

Her türlü şekil ve eğim esnekliği açısından tasarımlarınızı kurumsal anlamda görsel bir yapıya sahiptir. Sıvı geçirmemesi en büyük kullanım avantajıdır.

Tekstil Etiket
Tekstil Baskı Günümüzde tekstil baskının önemi tartışılamaz. Gelişen ve hızla büyüyen rekabet piyasasında kolayca farkedilmek isteyen firmaların tercih ettiği bu etkili reklam şekli, çok çeşitlilik gösterir.

Tişört, şapka, iş önlüğü, forma, havlu, toz bezi, bayrak, flama gibi birçok çeşitlilik gösteren ürünler üzerine, istenilen renklerde baskı yapmaktayız.

Metal Etiket
Özel bir teknikle çeşitli asit bileşimleri ile oyularak asit indirme - serigrafi baskı - tampon baskı - lazer - mikron baskı - pantograf vb tekniklerle renklendirilerek yapılan kalıcı bir etiket tarzıdır.

Daha çok ısının ve hava şartlarının fazla değişken olduğu yerlerde tercih edilir. Bir çok kimyasal maddelere dayanıklılığı ve dirençli olması da tercih sebebidir.

Seal Etiketin Tanımı; Etiket üzerinde var olduğu ve veya yapıştığı iliştirildiği eşyanın ürünün ne olduğunu veya içeriğini cinsini tanımlar. Eşyayı ürünü markası, rengi, ismi, üretim bilgisi, barkod, tanımlama, bildirme bilinçlendirmeyi ifade eden farklı ölçülerde ve materyallerde kendinden yapışkanlı veya yapışkansız olarak üretilir.
Bir çok baskı metodu içerisinde en dayanıklısı serigrafi baskıyla üretilen etikettir.

CreativePixelÇünkü serigrafi baskı mürekkepleri bilinen boyaların içerisinde hava şartlarına ışığa ve ısıya en dayanıklı olandır. Etiketler kendinden yapışkanlı pvc etiket, opak, şeffaf etiket, kağıt türevleri, kumaş etiket, metal etiket şeklinde imal edilir ve basılır. Nerede nasıl ve ne amaçla kullanılacağı belirlendikten sonra üretime geçilmelidir. Bir etiket belirlenirken dayanıklılık ve amaca uygunluk çok iyi tespit edilmelidir.

PhoneYüzyıllar önce hayatımıza giren ve bir tanıtma-pazarlama aracı olarak kullanılmaya başlayan etiket 19. yy sonlarına doğru hızla bir sanayi dalı haline gelmiştir. 1935 yılında ise Dünya Etiket sanayicileri Birliği çatısı altında kurumsallaşmaya başlamıştır. Günümüzde geliştirilmiş yöntemlerle birçok çeşitte etiket üretimi yapılabilmektedir.
Bilgilenmek ve fiyat teklifi için...
E-mail: bilgi@etiketix.com