• Etiketin Tanımı;

  Etiket üzerinde var olduğu ve veya yapıştığı iliştirildiği eşyanın ürünün ne olduğunu veya içeriğini cinsini tanımlar. Eşyayı ürünü markası, rengi, ismi, üretim bilgisi, barkod, tanımlama, bildirme bilinçlendirmeyi ifade eden farklı ölçülerde ve materyallerde kendinden yapışkanlı veya yapışkansız olarak üretilir.

  devamı..
 • İstenileni Bilmek...

  Bir çok baskı metodu içerisinde en dayanıklısı serigrafi baskıyla üretilen etikettir. Çünkü serigrafi baskı mürekkepleri bilinen boyaların içerisinde hava şartlarına ışığa ve ısıya en dayanıklı olandır. Etiketler kendinden yapışkanlı pvc etiket, opak, şeffaf etiket, kağıt türevleri, kumaş etiket, metal etiket şeklinde imal edilir ve basılır.

  devamı..
 • Hedef Tespitler...

  Nerede nasıl ve ne amaçla kullanılacağı belirlendikten sonra üretime geçilmelidir. Bir etiket belirlenirken dayanıklılık ve amaca uygunluk çok iyi tespit edilmelidir. Yüzyıllar önce hayatımıza giren ve bir tanıtma-pazarlama aracı olarak kullanılmaya başlayan etiket 19. yy sonlarına doğru hızla bir sanayi dalı haline gelmiştir.

  devamı
 • Geçmişten Bugüne...

  1935 yılında ise Dünya Etiket sanayicileri Birliği çatısı altında kurumsallaşmaya başlamıştır. Günümüzde geliştirilmiş yöntemlerle birçok çeşitte etiket üretimi yapılabilmektedir. Bilgilenmek ve fiyat teklifi için... E-mail: bilgi@etiketix.com

  ...

SealEtiketin Tanımı; Etiket üzerinde var olduğu veya yapıştığı/iliştirildiği eşyanın/ürünün ne olduğunu/içeriğini/cinsini tanımlar. Eşyayı/ürünü markası, rengi, ismi, üretim bilgisi, barkod, tanımlama, bildirme bilinçlendirmeyi ifade eden farklı ölçülerde ve materyallerde kendinden yapışkanlı veya yapışkansız olarak üretilir.
Bir çok baskı metodu içerisinde en dayanıklısı serigrafi baskıyla üretilen etikettir.

CreativePixelÇünkü serigrafi baskı mürekkepleri bilinen boyaların içerisinde hava şartlarına ışığa ve ısıya en dayanıklı olandır. Etiketler kendinden yapışkanlı pvc etiket, opak, şeffaf etiket, kağıt türevleri, kumaş etiket, metal etiket şeklinde imal edilir ve basılır. Nerede nasıl ve ne amaçla kullanılacağı belirlendikten sonra üretime geçilmelidir. Bir etiket belirlenirken dayanıklılık ve amaca uygunluk çok iyi tespit edilmelidir.

Phone Yüzyıllar önce hayatımıza giren ve bir tanıtma-pazarlama aracı olarak kullanılmaya başlayan etiket 19. yy sonlarına doğru hızla bir sanayi dalı haline gelmiştir. 1935 yılında ise Dünya Etiket sanayicileri Birliği çatısı altında kurumsallaşmaya başlamıştır. Günümüzde geliştirilmiş yöntemlerle birçok çeşitte etiket üretimi yapılabilmektedir.
Bilgilenmek ve fiyat teklifi için...
E-mail: bilgi@etiketix.com