Hakkımızda

Büyük buluşlar; küçük fikirlere sahip çıkarak elde edilmiştir.

 

Mesleki Tecrübe Sürecimiz...

about us

1980'den bu yana Serigrafi Baskı sektöründe bulunan Mehmet Kaya tarafından, 1992 yılında Mersin'de kurulan ETİKETİX; Serigrafi Baskı hizmetlerinin tüm alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. 20. yılını devam ettiren ETİKETİX; teknolojik gelişmeleri takip ederek, fuarlara katılarak, basın-yayın takibi yaparak, interneti kullanarak mesleki bilgilerini her daim yenilemektedir. İşini severek ve özenerek yapma gayretindeki firma personeli ile birlikte, Serigrafi Baskı konusunda diğer firmalardan ayrılan ETİKETİX; Tampon Baskı'yı Mersin'e ilk defa getirerek, bir ilk gerçekleştirmiştir.

Firmamız; Çıkartma Etiket konusunda Serigrafi-Ofset tekniği ile Tire-Trigromi Yuvarlak Baskı, Lexan Etiket Üretimi, Plasto (Damla Etiket), Dokunmatik Tuş Takımları Üretimi, Elektronik Devre Baskısı ve Üretimi Yer Yüzey Etiket İmalatı, Metal Etiket ve Asit İndirme Metal Etiketi, Asit Yakma Baskı, Cam Buzlama Baskıları ve benzeri tüm Serigrafi Baskı konularında Mersin'de ilklere imza atmıştır. Firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte artık Türkiye genelinde de hizmet vermektedir.

Hizmete Bakışımız...

about us

ETİKETİX, bünyesindeki Grafik Departmanı ile Bilgisayar Destekli tasarımları kendi bünyesinde hazırlayarak; sizlerin işini daha hızlı yetiştirme gayesini gerçekleştirmiştir. Müşterilerimiz için ayrı bir ehemmiyeti olan Arşiv kaybı problemini ortadan kaldırmak gayesi ile Grafik Departmanı bünyesinde bir Arşiv kurulmuş ve bu arşivde bünyemizde çalışılan ya da hazır gelen tüm işler titizlilikle saklanmaktadır.

Çağımız şartlarının durmadan geliştiğinin herkes gibi bizler de farkındayız. Bu sebeple yeni baskı tekniklerini her daim bünyemizde bulundurma gayreti içindeyiz. Gelecekte marka olmanın artık gerekliliği herkes tarafından bilineceğinden dolayı sürekliliğimizin devamı açısından önce General Reklam (®) sonrada Etiketix ® ismini markalaştırarak tescil ettirdik. Günümüz teknolojilerinin kullanımını ve müşterilerimize hizmeti kolaylaştırmak için; ETİKETİX, kendi binasında hizmetlerine devam etme faaliyetlerine de ayrıca başlamış bulunmaktadır.

REKLAM'daki R-Rekabeti, E-Etkiyi, K-Kamuoyunu, L-Lisanı, A-Araştırmayı, M-Medyayı içeren bir kavramın gelecekte de varolacağının bilinciyle Serigrafi Baskıyı severek yaptık ve yapmaya DEVAM EDECEĞİZ...