Hizmetlerimiz

Büyük buluşlar; küçük fikirlere sahip çıkarak elde edilmiştir.

 

Etiketix Baskı Çözüm Merkeziyiz;

Neden mi?

Islanmayan solmayan Pvc çıkartma etiket, opak etiket, metal etiket, elektronik devre baskısı, tekstil baskı, halı etiketleri, matbaanın baskı yapamadığı bütün materyallere baskı yapabiliyoruz. Ayrıca; promosyon ürün baskıları, cilt kapak baskıları, leksan etiket çeşitleri, dokunmatik panel ekran etiketleri, asit indirme etiketler, seri ve sıra nolu özel istek etiket çeşitleri, çok kullanımlık ve tek kullanımlık havuz bilekliği, otel bilekliği, konser bilekliği, parti ve eğlence bilekliği, plaj ve kamp giriş kontrol bileklikleri, dayanıklılık gerektiren tüm etiket türleri imalatı yapmaktayız.

Müşterimize Yön Vermek...

Etiket konusunda öncelikle müşteri bizden ne istediğini tam olarak bilmeli belirlemeli ve amacına uygun üretim yaptırmalıdır. Aksaklık olmaması için öncelikle gelen taleplerde müşterimizle ürünün nerede kullanılacağını anlamak için detaylı konuşarak hatalı üretimin önüne geçmiş oluyoruz.

Üretilen Etiketin Takibi...

Biz ürettiğimiz tüm ürünlerde mutlaka kullanım takibi yapmaktayız. Memnuniyet ve memnuniyetsizlik bildirimini müşterimizden mutlaka istiyoruz.

Kalite ve Dayanıklılık

Üretim yaptığımız tüm aşamalarda kullandığımız bütün malzemelerin en iyisi olmasına dikkat ederek, gereken titizliği göstererek, işimize saygı, emeğimize hep değer verdik/veriyoruz.

  • 1'ci basılan işimiz neyse 1000'ci işimizinde kalitesinden ödün vermeden.
  • Eksiksiz ve tam teslim.
  • Zamanında taahhüt ve temin/teslimat.
  • Müşteri kayıt envanterimizi yıllarca koruduğumuz gibi yedekleyerek koruma altında tutuyoruz.

Tasarım/Sunum Hizmeti

Müşterilerimize yaptığımız tüm tasarımlara gereken titizlik ve önemi göstermek birincil görevimizdir. Müşterimiz bilgisi dışında bilgiler ve tasarımlar hep saklı kalır, istenirse kendisine teslim edilir.

  • Tasarım çalışmaları kendi grafik servisimizce yapılmaktadır.
  • Müşterimize işiyle ilgili mutlaka sunum yapılır.
  • Hatasız ve yanlış üretim olmaması için müşteri sunumu tasdikler.
  • Firmamızla ilgili bütün mailler devamlı olarak kontrol edilir ve mutlaka cevaplanır.